En uygun sağlık sigortası teklifleri için, aşağıdaki formu doldurun.

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsıyor?

Tamamlayıcı sigorta'da 2 ana teminat bulunmaktadır, ayakta tedavi ve yatarak tedavi limitleri, bazı sigorta şirketleri bu teminatlara ek olarak doğum teminatlarını ekleyebiliyorlar.

Sağlık Sigortası Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Sizin bütçenizi sarsmadan ödeyeceğiniz küçük primler; hastalık ya da kaza sonucu yol açılacak büyük masrafları ortadan kaldıracaktır. Bir hastalık ya da kaza sonucunda yakalanacağınız sağlık problemlerinden doğan tüm tedavi ve ilaç masraflarından kurtarmış olacaktır.

Sağlık Sigortası Özel Sağlık Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Arasındaki Farklar

Sağlık sigortası poliçesinde bulunan özel ve genel şartlar poliçenin en önemli unsurlarıdır. Bu şartlar detaylı olarak incelenmelidir ve kişi kendine en uygun sigorta poliçesini seçmelidir. Sağlık sigortası genel şartları tüm sigorta şirketlerinde aynı olmakla birlikte özel şartlar sigorta şirketlerine göre farklılık göstermektedir. – Özel Sağlık Sigortasında kapsam ve içeriği talebinize göre ayarlanabilir, esnek poliçelerdir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında ise, arada SGK tamponu vardır. Özel sağlık sigortalarında olduğu kadar özgür seçimler yapamazsınız. Anlaşmalı kurumlardan tutun, uygulanacak tedavi şekline kadar SGK’nın onayı haricinde bir çok şeyden faydalanamaz.