seyahat-saglik-sigortasi

Seyahat Sağlık Sigortası Nedir?

Seyahat Sağlık Sigortası Nedir? 

Seyahatiniz süresince geçerli olan, dolayısıyla belli bir döneme ait olan özel bir sigorta ürünüdür. Seyahatiniz süresince yaşayabileceğiniz sağlık sorunları, ya da olabilecek aile fertleri kazaları ve ölümleri gibi acil durumlarda da geçerli olan bu sigorta seyahatiniz içinde yaşayabileceğiniz sorunlarının maliyetlerini azaltmayı hedefliyor. Sadece sağlık problemleri değil olası bir seyahat iptali, valiz kaybı gibi durumlarda da teminat veriyor. Seyahat ederken seyahat amacı dışındaki durumlarla uğraşmak herkesi bunaltır. Gerek acil sağlık problemleri olsun, gerek seyahatin iptal olması olsun kişi bir güvence bekler. Bu gibi hoş olmayan durumlarla uğraşmamak sadece seyahate odaklanmak için seyahatinizden önce sigorta yaptırmak en güvenli yol olarak görünür.

Seyahat Sağlık Sigortası Zorunlu Mudur?

Seyahat edebilmek için vizeye başvurduğunuzda konsoloslukların zorunlu tuttukları bir sigortadır. Sigortanızı yaptırmadığınız takdirde vizenin verilmediği bir uygulama vardır. Yani vize şartı aranan ülkelerde bu sigorta da zorunludur.

seyahat-saglik-sigortasi

Bereket Sigorta Hakkında 

Bereket Sigorta, 154 yıldır köklü bir geçmişe sahiptir. Çalışma ahlakını tüm yatırımlarını, bütün operasyon ve anlaşmalarını faizsiz yapmak olarak belirlemiştir. Kasko, Trafik, Yangın, Mühendislik, Tarım, Sağlık, Ferdi Kaza, Nakliyat, Hukuksal Koruma, Oto Dışı Kaza, DASK ve Sorumluluk Sigortaları gibi tüm konularda hizmet vermektedir. Yurt geneline dağılımı sayesinde herkesin kolayca ulaşabileceği bir ağa sahiptir. İhtiyaçlara ve güven bağına özen gösteren Bereket Sigorta, bu iki faktörü kendisine yol edinmiştir.

Bereket Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası Teminatları 

 • Tedavi Masrafları
 • Acil Durum Ulaşımı
 • Vefat nedeniyle
  geri dönüş
 • Tıbbi tedaviden
  sonra geri dönüş
 • Tıbbi sebeplerden
  ötürü konaklama uzatımı
 • Sigortalının tedavisinden
  ötürü yakın akraba
  üyelerinin seyahat etmesi
 • Bilgi ve Organizasyon
  Hizmetleri
 • Seyahat İptali
  (mücbir sebep)
 • Ferdi Kaza
  (6 ay -18 yaş)
  Ölüm veya maluliyet
 • Ferdi Kaza
  (19 -65 yaş)
  Ölüm veya maluliyet

gibi durumlarda teminat vermektedir.

seyahat-saglik-sigortasi

Pendik Seyahat Sağlık Sigortası Teklifi 

7 yıldır Pendik’te 25 yıllık tecrübesiyle müşterilerine hizmet veren Ağasar Sigorta, seyahat sağlık sigortası  için teklif arayışında olan müşterilerine anlaşmalı olduğu 12 sigorta şirketinin teminatlarından müşterisine en uygun olanı vermek için bekliyor. Sigorta teklifi almak için buraya tıklayarak formu doldurduğunuzda Ağasar Sigorta olarak sizlerle iletişime geçeceğiz.

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir